اخبار روز

واگذاری رایگان زمین ۱۵۰ هکتاری به عروس رئیس سازمان اوقاف کشور در قزوین! – بلادنیوز

 • واگذاری رایگان زمین ۱۵۰ هکتاری به عروس رئیس سازمان اوقاف کشور در قزوین! – بلادنیوز

  به گزارش بلادنیوزبه نقل از دیده‌بان ایران، وحید اشتری، فعال رسانه‌ای اصولگرا مدعی شد یکی از بزرگترین موقوفات چند صد هکتاری استان قزوین، با نام حسینیه امینی‌ها به عروس حجت‌الاسلام خاموشی، رئیس سازمان اوقاف کشور واگذار شده است.

  او در بخشی از رشته توییت خود نوشته است: الآن در قزوین دیگر یک زوج جوان با ماهی یک میلیون بدون پول پیش یک زیر زمین در حاشیه‌ای ترین نقاط شهر نمی‌توانند اجاره کنند ولی یک موقوفه ۱۵۰ هکتاری و یک دامداری هزار راسی در قزوین را با همین اجاره ناچیز به خانم مونا چایچیان واگذار کرده‌اند.

  رئیس سازمان اوقاف کشور,واگذاری رایگان یکی از بزرگ‌ترین موقوفات قزوین به عروس رئیس سازمان اوقاف کشور

  وی ادامه داده است: این موقوفه عظیم متعلق به حسینیه امینی‌هاست که یکی از دیدنی ترین نقاط قزوین است. اسم و مشخصات خانم چایچیان را سرچ کردم. از نامبرده اطلاعات خاصی وجود نداشت. یکی دو تا شرکت در روزنامه رسمی، یکی دو تا تلفن در برخی مدارک (که کسی پاسخگویش نبود) و یک آدرس در محله ازگل تهران. شخصا به آدرس مورد نظر مراجعه کردم بلکه بتوانم از نسبت این آقازاده محترم با مسئولین کشور اطلاعی کسب کنم. از پرس و جو با همسایه‌ها در کمال ناباوری متوجه شدم این آدرس، منزل مسکونی رئیس سازمان اوقاف کشور جناب حجت الاسلام خاموشی است.

  اشتری گفته است: اسامی فرزندان آقای خاموشی را البته یکی دو جا دیده بودم. مشخصات خانم مونا چایچیان در روزنامه رسمی را از دوستانی که با از خانواده آقای خاموشی در تعاملند جویا شدم. متوجه شدم متاسفانه ایشان عروس رئیس سازمان اوقاف کشور است.

  رئیس سازمان اوقاف کشور,واگذاری رایگان یکی از بزرگ‌ترین موقوفات قزوین به عروس رئیس سازمان اوقاف کشور

  وی در بخش دیگری عنوان کرده است: یکی از بزرگترین موقوفات کشور را به ثمن بخس به عروس رئیس سازمان اوقاف داده‌اند و بدون نگرانی از نهادهای به اصطلاح نظارتی، حتی آدرس منزل مسکونی‌ رئیس سازمان اوقاف را هم با فراغ بال زیرش قید کرده‌اند.

  زندگینامه وهب بن وهب

  زندگینامه وهب بن وهب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا