اخبار روز

کیانیان مطلب منتسب به خودش درباره مرگ مرحوم پوراحمد را تکذیب کرد/کاربران چه می‌گویند؟ – بلادنیوز

 • کیانیان مطلب منتسب به خودش درباره مرگ مرحوم پوراحمد را تکذیب کرد/کاربران چه می‌گویند؟ – بلادنیوز

  – اخبار فرهنگی –

  به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بلادنیوز، روز گذشته در فضای مجازی پستی منتسب به صفحه اینستاگرامی رضا کیانیان بازیگر سینما و تلویزیون دست به دست می‌شد که در آن، او در واکنش به مرگ مرحوم پوراحمد گفته است که “زنده ماندن در این خراب آباد دلیل می‌خواد، خودکشی نه”.

  این پست بعد از این واکنش‌های فراوانی در پی داشت به طوریکه برخی از رسانه‌های فارسی زبان نیز این مطلب را در رسانه‌های خود منتشر کردند و برخی از فعالین فرهنگی واکنش منفی نسبت به این پست داشتند. به طور مثال فریبا کلهر نویسنده ایرانی، این مطلب را مورد انتقاد قرار داد و  بیان این مطلب که خودکشی پوراحمد می‌تواند هر دلیلی داشته باشد‌، از ارتباط دادن خودکشی او به جریانات سیاسی و استفاده از واژه «خراب‌آباد» برای وطن  توسط این بازیگر انتقاد کرده است.

  انتقاد فریبا کلهر از واکنش رضا کیانیان به مرگ کیومرث پوراحمد

  امروز اما رضا کیانیان در صفحه اینستاگرام خود انتشار چنین مطلبی را تکذیب کرد و نوشت که “نمی دانم ذهن‌های بیمار چرا حرف‌های خودشان را به دیگران نسبت می‌دهند و منتشر می‌کنند! این پست یا استوریِ من نیست. تازه دیروز یکی از دوستانم برایم فرستاد. قبلش به خاطرش کلی فحش خورده بودم و کلی هم برایم هورا کشیدند. صفحه من مشخص است. آدرس دارد.”

  رضا کیانیان , سینما , سینمای ایران ,

  اما در پایین همین پست برخی از کاربران صفحه رضا کیانیان نوشته‌اند که این پست را به صورت استوری در همین صفحه اصلی دیده‌اند و بعد آن را پاک کرده است. یکی از آنان نوشته که فن پیج ها یا پیج های فیک نزدن که، شخص خودت استوری کردی.

  رضا کیانیان , سینما , سینمای ایران ,

  امکان اینکه این پست از صفحات فیک بوده باشد وجود دارد اما در هر حال کاربران می‌گویند که این پست را به صورت استوری در صفحه این بازیگر دیده‌اند.

  انتهای پیام/

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا