اخبار روز

نصراله ناصح‌پور خواننده و همسرش بستری شدند – بلادنیوز

 • نصراله ناصح‌پور خواننده و همسرش بستری شدند – بلادنیوز

  – اخبار فرهنگی –

  به گزارش خبرگزاری بلادنیوز،‌ پیمان ناصح‌پور،‌ فرزند نصراله ناصح‌پور با تایید این خبر توضیح داد: یکشنبه هفته گذشته پدرم در منزل زمین خوردند و بیهوش شدند و در نهایت چند روز است که در بخش آی‌سی‌یو بستری شده‌اند.

  او ادامه داد: مادرم (وجاهت توفیقی) نیز 4 ماه است که درگیر بیماری سرطان هستند و ما در حال جنگیدن با بیماری مادر نیز هستیم. مادرم همانند پدرم و البته به سهم خودش در ترویج موسیقی ایرانی نقش داشته است. از سال 1364 که کلاس‌های استاد ناصح‌پور در خانه برگزار می‌شد تا سال 1397 مادرم مدیریت کلاس‌های ایشان را بر عهده داشته‌اند.

  ماجرای کنسرت علیرضا قربانی در شیراز و فروش 5 هزار بلیت در نیم ساعت

  نصرالله ناصح‌پور در سال 1319 در اردبیل، به دنیا آمد و از همان دوران کودکی، در خانواده‌ای موسیقی شناس پرورش یافت. نصرالله ناصح پور، با عزیمت به تهران، بیشتر اوقات خود رامصروف فراگیری موسیقی سنتی ایران کرد و پس از آشنایی با استاد محمود کریمی، به هنرستان آزاد موسیقی ملی راه یافت و مشغول تحصیل شد.

  پس از تشکیل کلاس‌های مرکز حفظ و اشاعه موسیقی، از راهنمایی ها و آموزش و توصیه‌های ارزنده استاد نورعلی برومند بهره مند شد. وی ازجلسات شناخت موسیقی و کلام و تلفیق شعر وموسیقی نیز، بهره های فراوان جست و سپس برای فراگیری ردیف عالی موسیقی سنتی و آموزش تصنیف و ضرب آهنگ مربوط به آن، به محضر استاد عبدالله دوامی راه پیدا کرد.

  انتهای پیام/

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا