اخبار روز

سال نو را با پول نو آغاز کنید – بلادنیوز

 • سال نو را با پول نو آغاز کنید – بلادنیوز

  – اخبار فرهنگی –

  به گزارش  خبرگزاری بلادنیوز، برنامه ویژه «سال نو، پول نو» در نظر دارد شروع سال جدید را با فضایی شاد و مفرح همراه با ارتقاء دانش و اطلاعات برای شنوندگان مهیا کند.

  برنامه سال نو پول نو از آیتم‌های شاد و متنوعی تشکیل شده است و به آیین نوروزی با رویکر اقتصادی خواهد پرداخت.

  یکی از آیتم‌های این برنامه سال نو روز نو است که به لحظات گذشته عمر می‌پردازد و در آیتم یادواره نیز ادای احترام به شهدا به خصوص شهدای شاهچراغ خواهد داشت.

  یکی از بخش‌های جذاب این برنامه “نوروز در مناطق” هست که آیین‌های نوروزی هر شهر و استان را معرفی می‌کند.

  در این برنامه با صاحبان مشاغلی که در ایام نوروز تعطیل نیستند گفت‌وگو خواهد شد و از این عزیان تقدیر به عمل خواهد آمد. نیایش‌های لحظه تحویل سال و گزارش های مردمی و روایات خاطرات سال گذشته نیز از دیگر بخش‌های این برنامه خواهد بود.

  این برنامه به تهیه‌کنندگی لیلا امید یگانه روز 29 اسفند از ساعت 22 به مدت 235 دقیقه پخش خواهد شد.

  بازار بهار رادیو اقتصاد امسال داغ است

  مجله نوروزی “بهار بازار” در نظر دارد با حال و هوای سال نو به استقبال اقتصاد برود.

  در این برنامه در نظر است تمرکز خاص بر رفتارهای اقتصادی مردم در ایام نوروز و خرید های مورد نیاز این آیین باشد.

  یکی از آیتم‌های جذاب این برنامه شوخی با برخی از رفتارهای نادرست در ایام نوروز همچون خرید های بی مورد و رفتارهای نادرست در ایام دید و بازدید است که لحظات مفرحی را برای شنوندگان رقم می‌زند.

  معرفی و گزارش از روند تولید محصولات هفت سین و خاستگاه آن از دیگر آیتم‌های این برنامه است که برای اولین بار از رادیو اقتصاد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  در دیگر آیتم این برنامه تقدیر از صاحبان مشاغلی است که در ایام عید هم تعطیلی ندارند و در خدمات هموطنان‌اند.

  عید دیدنی با فعالان اقتصادی و افراد موفق کشور، گزارش از راههای کشور، گزارش از وضعیت آب و هوا و جاده‌های کشور، گزارش از روند فعالیت های گروههای جهادی، معرفی مناطق اقتصادی و گردشگری کشور و نیز تفسیر آیات و روایات اقتصادی از دیگر بخش‌های این برنامه خواهد بود.

  برنامه بهار بازار به تهیه کنندگی پویان امینان و حمیده رضا سلطانی و گویندگی شهلا جمشیدیان، معصومه سادات سید علوی و علیرضا بختیاری از 29 اسفند تا 13 فروردین ساعت 10 تا 12 از آنتن رادیو اقتصاد پخش می‌شود.   

  اقتصاد در سالی که گذشت

  این برنامه به عنوان بررسی کارنامه اقتصادی سال 1401 روی آنتن می‌رود.

  “اقتصاد در سالی که گذشت” به بیان مهمترین اخبار اقتصادی خرد و کلان ماه‌های سال گذشته می‌پردازد و با مسئولان در خصوص اطلاعات بیشتر گفت‌وگو می‌کند و چشم انداز آنان را از اقتصاد سال 1402 جویا خواهد شد.

  مهمترین هدف این برنامه سنجش میزان آگاهی مردم از موضوعات اقتصادی کشور است که در قالب مصاحبه و گزارش از آنان پرسیده می‌شود.

  برنامه اقتصاد در سالی که گذشت به تهیه کنندگی لیلا امید یگانه و گویندگی بابک مینایی و شهلا جمشدیان از 29 اسفند تا 13 فروردین ساعت 15 به مدت 55 دقیقه پخش خواهد شد.

  در رادیو اقتصاد” برنده شو”

  رادیو اقتصاد در ایام نوروز مسابقه جذابی را تحت عنوان ” برنده شو” به روی آنتن می‌برد.

  این مسابقه دارای 5 مرحله است که با حضور 2 شرکت کننده برگزار می‌شود و مجریان با سوالات متنوع و بهره گیری از نمایش‌های جذاب فضایی با نشاط و شادابی را برای شرکت‌کنندگان رقم خواهند زد.

  در مرحله اول و دوم سوالات عمومی و سرعتی، مرحله 3 و 4 اطلاعات از جاذبه گردشگری، جغرافیایی ، آداب و رسوم و محصولات کشاورزی و معدنی استان‌های کشور و در مرحله پنج نیز سنجش خلاقیت مخاطبان مطرح خواهد شد.

  این برنامه به تهیه‌کنندگی حمیده رضا سلطانی از دوشنبه 29 اسفند تا 13 فرودین از ساعت 20 به مدت 50 دقیقه پخش خواهد شد.

  نوروز رادیو با مسابقه گویندگان، «صبح جمعه با شما» و یک سریال نوروزی

  ویژه برنامه ماه رمضان” اقتصاد ما “

  این برنامه به تبیین و دیدگاههای اقتصاد اسلامی در مواجه با موضوعات روز جامعه می‌پردازد.

  این برنامه در قالب میزگرد و با حضور کارشناسان حوزه اقتصاد و اساتید دینی به تجزیه و تحلیل موشکافانه از تعریف دقیق و جزئیات دستورات اسلام در حوزه اقتصاد می‌پردازد و سعی دارد اقتصاد اسلامی واقعی را به مخاطبان معرفی کند.

  ” ویژه برنامه اقتصاد ما” به تهیه‌کنندگی نازنین کتابچی و گویندگی ناصر خیرخواه از 3 فروردین به مدت 30 روز ساعت 17 به مدت 30 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش خواهد شد.

  رادیو اقتصاد در رمضان مهمان‌نواز خواهد شد

  با توجه به مصادف شدن بهار طبیعت با بهار دل‌ها، رادیو اقتصاد ویژه برنامه افطار را تحت عنوان ” مهمان نواز” با حال هوای بهارانه به روی آنتن خواهد برد.

  محور اصلی برنامه، مهمان حضوری خواهد بود که در طول برنامه داستان زندگی خاص و کارهای ویژه خود را روایت خواهد کرد.

  یکی از آیتم‌های این برنامه “جهادگران عاشق” است که از جهادگرانی که بی‌چشم‌داشت در مناطق کم برخوردار خدمت‌رسانی می‌کنند گزارش مستند پخش خواهد کرد.    

  “حدیث بندگی”، از بخش‌های این برنامه است که شرح حالی از مشارکت مردم در اموری خیری همچون کمک به مستمندان و آزاد کردن زندانیان دارد.

  در آیتم “آداب و رسوم رمضان” با سفر به شهرهای مختلف کشور ، آداب و رسوم آن شهر در ماه مبارک رمضان را مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

  در آیتم بهار جان‌ها نیز با حضور کارشناس مذهبی به ویژگی‌های این ماه و تأثیر آن در زندگی مردم پرداخته می‌شود.

  این برنامه به تهیه‌کنندگی یوسف فرجی از جمعه 4 فروردین ساعت 18 به مدت 1 ماه پخش خواهد شد.

  انتهای پیام/

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا