اخبار روز

کشف جسد زن زیبا از داخل معدن پس از ۸۰۰ سال + عکس حیرت انگیز – بلادنیوز

 • کشف جسد زن زیبا از داخل معدن پس از ۸۰۰ سال + عکس حیرت انگیز – بلادنیوز

  به گزارش بلادنیوز برخی مواقع یک کشف عجیب می تواند تمامی فرضیات و احتمالات و یا حتی قطعیات را بهم بریزد و باستان شناسان و محققان را در بهت و حیرت بگذارد. یکی از همین کشفیات کشف جسد سالم زنی که گفته می شود سن آن به ۸۰۰ میلیون سال پیش باز می گردد.

  داستان کشف جسدی با قدمت ۸۰۰ میلیون ساله

  در روستایی به نام “ریزهاف” که در منطقه شوروی سابق واقع شده است، معدن زغال سنگی وجود دارد که کارگران این معدن هر روز مشغول استخراج زغال از این معدن می باشند، به تازگی این کارگران در حین استخراج زغال سنگ در عمق ۷۰ متری از زمین تابوتی مرمرین کشف کردند که موجب تعجب همگان شد، بعد از پیدا شدن این تابوت به سرعت کار معدن متوقف شد و معدنچی ها شروع به بیرون آوردن این تابوت از میان زغال سنگ ها کردند، بعد از باز کردن این تابوت با صحنه ای مواجه شدند که باور آن برای همگان دشوار بود.

  زنی با ظاهری آراسته و زیبا که در مایعی شفاف و آبی رنگ غوطه ور شده، زنی که در مقابل چشمان کارگران بود شبیه به جسد نبود، آن زن گویی به خواب رفته است چرا که بسیار سالم بوده و جراحتی دیده نمی شد.

  صورت این زن سنی حدود ۳۰ سال داشت با چهره ای اروپایی و بسیار زیبا با پوستی تقریبا تیره. همچنین این زن موهایی مجعد و مشکی داشته و دست هایی سفید با ناخن های مرتب و لباسی که بر تن این جسد بود نیز پیراهنی سفید رنگ بوده که قد آن به زیر زانوی او رسیده بود با آستین های کوتاهی که گل های رنگارنگی بر روی آن گلدوزی شده بودند.

  پس از گذر ساعاتی از یافته شدن این تابوت و حیرت اهالی روستا، به مرکز اعلام شد که تابوتی با این مشخصات در معدن مذکور یافت شده است، بعد از رسیدن کارشناسان مربوطه به این معدن و مشاهده و بررسی این تابوت، کشف آن توسط ارتش مورد تایید قرار گرفت و هلیکوپتری به معدن اعزام شد تا این تابوت را به مرکز مربوطه برای تحقبقات بیشتر منتقل کنند، هم زمان با انتقال این تابوت تمامی کارگران این معدن و روستاییانی که برای دیدنی این تابوت آمده بودند همه قرنطینه شدند، اما به گفته شاهدان و کارگران هنگام انتقال این تابوت به داخل هلیکوپتر اتفاقی عجیب رخ داد که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد.

  معمای جسد سالم زن ۸۰۰ میلیون ساله

  همانطور که گفته شد هلیکوپتری برای انتقال تابوت مرمرین به مرکز مربوطه اعزام شد، اما به گفته شاهدین در حین حمل تابوت و بردن آن به داخل هلیکوپتر اتفاقی تعجب برانگیز رخ داد، به گفته این شاهدین در حین انتقال این تابوت به هلیکوپتر به دلیل وزن بسیار بالای این تابوت تصمیم گرفته شد تا مایع شفاف داخل تابوت را تخلیه کنند تا حمل آن آسان تر شود، به محض خالی شدن تابوت مرمرین از مایع شفاف، جسد زن در مقابل چشمان همگان سیاه شد و دیگر از زیبایی او خبری نبود، با بازگرداندن مایع به داخل تابوت، جسد به شکل قبل بازگشت و این امر سبب تعجب بیشتر همگان شد. بعد از ساعاتی با ملحق شدن هلیکوپتری دیگر موفق شدند این تابوت را به مرکز منتقل کنند.

  با رسیدن این تابوت به مرکز مورد نظر تحقیقات بر روی این جسد شگفت آور آغاز شد، بررسی های ابتدایی حدود ۵ روز به طول انجامید و پروفسور اولین گزارش خود را در مورد این جسد اعلام کرد، طبق گفته ایشان سن این جسد به حدود ۸۰۰ میلیون سال می رسد، اما چیزی که بسیار تامل بر انگیز است این است که با توجه به این قدمت مشخص می شود که سن این زن بیشتر از زغال سنگ می باشد در صورتی که این تابوت در میان انبوهی از زغال سنگ دفن شده است، پروفسور اظهار داشت که با کشف این جسد درک همگان را از تاریخ وارونه کرده است و همه در بهت و حیرت مانده اند.

  کشف این جسد شوک بزرگی بر جامعه علمی جهان وارد کرده است. طبق گفته های پروفسور و تحقیقات بعدی که بر روی جسد زن ۸۰۰ میلیون ساله انجام شده می توان گفت یا زغال سنگ ۸۰۰ میلیون سال پیش شکل نگرفته و یا وجود انسان قبل از عصر زغال سنگ بر روی زمین بوده است، اما در هر صورت هنوز ابهامات زیادی در مورد این زن ۸۰۰ میلیون ساله وجود دارد که محققان پاسخی برای آن ها نیافته اند، محققان هنوز نتوانسته اند ترکیبات مایع شفاف درون تابوت را کشف کنند اما به تنها چیزی که در مورد ترکیبات آن رسیده اند وجود سیر و پیاز در آن است. همچنین در مورد لباس این زن نیز هنوز نتوانسته اند به نتیجه ای برسند چرا که گفته می شود جنس لباس را نمی توانند کشف کنند.

  شیئی شبیه به تلفن همراه در تابوت زن ۸۰۰ ساله

  از دیگر کشفیاتی که در این تابوت بوده است شیئی شبیه به جعبه ای فلزی و مستطیل شکل است که شباهت بسیاری به تلفن همراه دارد که ابعادی حدود ۱۰ سانتی متر در ۲۵ سانتی متر دارد، بعد از بررسی های انجام شده بر روی این شیء، اظهاراتی قطعی از سوی پروفسور گفته نشد و ایشان اعلام کردند که همچنان در دست بررسی است، اما به گفته ایشان وجود این شیء در کنار این زن نشان می دهد که تمدن در زمان او بسیار پیشرفته بوده حتی پیشرفته تر از حال حاضر اما نمی توان به طور قطع این فرضیه را تایید کرد.همچنان تحقیق بر روی این جسد و کشفیات همراه آن توسط بهترین و معروف ترین باستان شناسان و پروفسوران جهان ادامه دارد و هنوز نتایج قطعی در مورد آن اعلام نشده است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا