اخبار روز

مرد بی حیا این شش زن را همزمان حامله کرد! + عکس تاسف برانگیز – بلادنیوز

 • مرد بی حیا این شش زن را همزمان حامله کرد! + عکس تاسف برانگیز – بلادنیوز

  به گزارش بلادنیوز یکی از چهره های اجتماعی نیجریه به نام مایک ایزه- نوالی که بیشتر با نام “پریتی مایک” (مایک زیبا) معروف است اخیرا پس از آنکه به همراه شش زن باردار در عروسی یکی از سلبریتی های این کشور شرکت کرد و مدعی شد همه این زنان، فرزند او را باردار هستند، همه را شوکه کرد و تبدیل به سوژه جنجالی شد.

  پریتی مایک که این زنان را با نام “مادران شش فرزندش” خطاب قرار می دهد، به گزارش پرشین وی عکسی از خود در این عروسی با یک کت و شلوار صورتی در کنار شش زن با لباس های ست بلند نقره ای و یا ست دوتکه نقره ای به اشتراک گذاشت که لباس همگی آنها به نوعی شکم باردارشان را به صورت مشخص تری نشان می داد.

  پریتی مایک و زنان همزمان باردارش

  این مرد نیجریه ای که صاحب یک کلوب شبانه در لاگوس (شهر بندری و پایتخت سابق نیجریه) است علاوه بر این عکس، ویدیویی از خود در این جشن عروسی به اشتراک گذاشت در حالی که به نوبت دستش را روی شکم زنانش می گذاشت. عروسی مذکور جشن ازدواج یکی از بازیگران نیجریه ای به نام ویلیامز اوچمبا با همسرش برونلا اسکار بود.

  پریتی مایک و زنان همزمان باردارش

  کت شلوار صورتی مرد نیجریه ای

  مرد جنجالی نیجریه با شش زن باردار

  البته این اولین بار نیست که این چهره جنجالی نیجریه فالوورهایش را حیرت زده می کند و احتمالا آخرین بار نیز نخواهد بود. او سال گذشته عکسی از خود با پنج عروس به اشتراک گذاشته و از رویایش برای ازدواج با دو تن از نامزدهای سابقش و به گزارش پرشین وی سه تن از دختران مورد علاقه کنونی اش به اشتراک گذاشته و نوشته بود:

  پریتی مایک

  عکس مرد جنجالی با یکی از استایل های خاصش در اینستاگرام

  “همه ما رویاها و فانتزی هایی در ذهن داریم… من هم طبق برخی از فانتزی هایم زندگی کردم …. ولی یکی از رویاهای همیشگی من ازدواج با پنج زن خاص در زندگی ام است که ۲تای آنها نامزدهای سابقم و ۳ تای آنها دختران مورد علاقه فعلی ام هستند. همه آنها به نوعی برای من خاص هستند. سوال این است که مردها واقعا چه می خواهند؟ دست کم من راضی به این فرصت هستم که توانسته ام توهم ذهنی ام را به زبان بیاورم!”

  پریتی مایک

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا