اخبار روز

این ۸ بازیگر زن هیچ وقت در فیلم‌ها برهنه نمی‌شوند – بلادنیوز

 • این ۸ بازیگر زن هیچ وقت در فیلم‌ها برهنه نمی‌شوند – بلادنیوز

  به گزارش بلادنیوز در هالیوود اتفاق رایجی است که از بازیگران خواسته شود در صحنه های برهنه بازی کنند. با این حال، همه ی سلبریتی ها مایل به برهنه شدن در برابر دوربین نیستند و برخی از آن ها هرگز حاضر به این کار نمی شوند. لنا هیدی یکی از مشهورترین سکانس های سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) جایی است که شخصیت سرسی را مجبور می کنند در حالی که توسط مردم مورد تمسخر قرار می گیرد، برهنه در خیابان ها راه برود. اما چیزی که بسیاری از طرفداران این سریال نمی دانند این است که برای این سکانس از بدل استفاده شده است.

  لنا هیدی

  این ۸ بازیگر زن هیچ وقت در فیلم‌ها برهنه نمی‌شوند

  یکی از مشهورترین سکانس های سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) جایی است که شخصیت سرسی را مجبور می کنند در حالی که توسط مردم مورد تمسخر قرار می گیرد، برهنه در خیابان ها راه برود.

  اما چیزی که بسیاری از طرفداران این سریال نمی دانند این است که برای این سکانس از یک بدل استفاده شد. در حقیقت، بازیگری به نام ربکا ون کلیو در این سکانس به جای هیدی بازی کرد و بعداً با استفاده از جلوه های ویژه ی کامپیوتری، سر هیدی بر روی تن ون کلیو قرار گرفت.

  هیدی در اینباره گفته: «فکر برهنه شدن برای ۳ روز و تلاش برای نشان دادن احساسات سرسی به شکلی که بود… فکر می کنم خیلی عصبانی ام می کرد. ولی من نمی خواستم عصبانی شوم. فکر نمی کنم سرسی در آن موقعیت عصبانی می شد. من هر سال فیلم بازی می کنم و بچه هم دارم و علاوه بر این ها، این کار زیاده روی بود.»

  جنیفر گارنر

  این ۸ بازیگر زن هیچ وقت در فیلم‌ها برهنه نمی‌شوند

  جنیفر گارنر از بازی در فیلم های جوانانه ای همچون «باعشق، سایمون» (Love, Simon) به نقش آفرینی در درام های جدی تری همچون «پپرمینت» (Peppermint) رسید. او اما هرگز در هیچ صحنه ی برهنه ای حضور نداشته و قصد انجام این کار در آینده را نیز ندارد.

  او در مصاحبه ای در اینباره گفته: «هیچوقت برهنه نخواهم شد. نه ممنونم. دنیا شایسته ی چیزهای بهتری است. من علاقه ای به این کار ندارم.»

  مندی مور

  این ۸ بازیگر زن هیچ وقت در فیلم‌ها برهنه نمی‌شوند

  مندی مور فاش کرد برخلاف آنچه شاید به نظر برسد، در سکانس های شنای فیلم «در جستجوی آزادی» (Chasing Liberty) برهنه نشده بود. در حقیقت، برای این سکانس از یک بدل استفاده شد.

  به گفته ی مور، آن ها مجبور شدند با دقت یک بدل برای او انتخاب کنند که حاضر به درآوردن لباس هایش و پریدن به درون رودخانه شود.

  هیلاری داف

  این ۸ بازیگر زن هیچ وقت در فیلم‌ها برهنه نمی‌شوند

  هیلاری داف اصلی حرفه ای برای خود دارد که بر اساس آن هرگز نقشی را نمی پذیرد که او را مجبور به برهنه شدن کند. دلیل این تصمیم داف این است که او معتقد است برای پیشرفت در بازیگری و گرفتن نقش، نیازی به این کار ندارد.

  اِما واتسون

  این ۸ بازیگر زن هیچ وقت در فیلم‌ها برهنه نمی‌شوند

  اِما واتسون می گوید او هرگز حاضر نیست در برابر دوربین برهنه شود تا ثابت کند از نقش هرماینی در فیلم های «هری پاتر» (Harry Potter) فاصله گرفته است.

  او در اینباره گفته: «قصد ندارم کار شوکه کننده ای انجام دهم. ناامنی های روانی من بیشتر از آن است که بتوانم نقش دیگری را باورپذیر بازی کنم. دلم نمی خواهد همه مرا به عنوان هرماینی فراموش کنند. من خیلی به هرماینی افتخار می کنم.»

  جنیفر آنیستون

  این ۸ بازیگر زن هیچ وقت در فیلم‌ها برهنه نمی‌شوند

  یکی دیگر از ستاره هایی که حاضر به برهنه شدن در برابر دوربین نیست، جنیفر آنیستون است. در فیلم «ما آسیابان هستیم» (We’re the Millers) برای صحنه های برهنه ی شخصیتی که او نقشش را ایفا می کرد، به جای آنیستون از یک بدل استفاده شد.

  مگان فاکس

  این ۸ بازیگر زن هیچ وقت در فیلم‌ها برهنه نمی‌شوند

  مگان فاکس از پذیرش نقش هایی که او را مجبور به برهنه شدن کند، خودداری می کند.

  او در اینباره گفته: «پروژه های خوبی به من پیشنهاد شده که با افراد و کارگردان های با استعدادی بودند، اما در آن فیلم ها زن ها مجبور به انجام کارهایی بودند که خودم به پسرهایم اجازه نمی دهم آن ها را ببینند یا درباره شان بدانند.»

  بلیک لایولی

  این ۸ بازیگر زن هیچ وقت در فیلم‌ها برهنه نمی‌شوند

  بلیک لایولی هم در صحنه های برهنه ی هیچ فیلم و سریالی حضور پیدا نمی کند. او که معتقد است چنین صحنه هایی حواس مخاطبان را از داستان اصلی پرت می کند، در اینباره گفته: «فکر نمی کنم چنین صحنه هایی برای من مناسب باشد.»

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا