اخبار روز

ماجرای لو رفتن سوالات آزمون دانش آموزان چیست؟ – بلادنیوز

 • ماجرای لو رفتن سوالات آزمون دانش آموزان چیست؟ – بلادنیوز

  به گزارش بلادنیوزبه نقل از رکنا، خانواده‌ها نگران لو رفتن سوالات آزمون دانش آموزان نباشند

  با آغاز نخستین امتحان‌نهایی دوباره بازار کانال‌های تلگرامی و مدعیان فروش سؤالات این امتحانات داغ شده است. ماجرایی که با انتشار تصاویر و فیلم‌هایی برای اثبات لورفتن سؤالات و زیرسؤال‌بردن صحت امتحان‌نهایی در همین کانال‌ها و صفحات همراه است.

  این درحالی‌است که سرهنگ پاشایی، معاون اجتماعی پلیس فتا اطمینان خاطر می‌دهد این مدعیان کلاهبردارند و سؤالاتی که می‌فروشند سؤالات سنوات گذشته است‌.

  چند روزی از شروع امتحانات نهایی می‌گذرد و خیال ما هم راحت است که امسال دیگر تقلبی در امتحانات نهایی رخ نداده است؛ اما روز گذشته تماس پشت تماس ازپدر و مادرانی داشتیم که خبر از تقلب‌های همیشگی در امتحانات نهایی دادند.

  انتشار فایل سؤالات و پاسخ آنها در بسیاری از کانال‌های تلگرامی با چند هزارعضو وحتی فروش ابزارهای تقلب، حاکی از آن است که امسال هم خبری از تدابیر امنیتی در محل برگزاری آزمون‌ها نیست.

  کانال‌های تلگرامی این روزها برای افزایش ممبر خود مدعی فروش سؤالات امتحان نهایی شده‌اند و این ادعای واهی موجب التهاب در میان برخی دانش‌آموزان و والدین شده است. طبق ادعای یکی از مادران، این کانال‌ها پیشنهاد یک تا چهارمیلیونی برای فروش سؤالات داشتند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا