اخبار روز

خنگ ترین عروس و داماد جهان | اقدام عجیب این زوج جنجالی شد! – بلادنیوز

 • خنگ ترین عروس و داماد جهان | اقدام عجیب این زوج جنجالی شد! – بلادنیوز

  به گزارش بلادنیوز ماجرا از این قرار بود که یک عروس و داماد جوان فراموش کردند به مراسم ازدواجشان بروند ، در حالی که معاونشهرداری و مهمانان و ساقدوش ها همه در انتظار بودند.

  کارولین فل معاون شهردار شهر آنژه فرانسه که باید عقدنامه را می خواند و آن را ثبت می کرد، گفت: سالن آماده شده بود و مهمانان و ساقدوش ها هم انتظار می کشیدند اما خبری از عروس و داماد نبود.

  او افزود: مراسم ازدواج برای ساعت ۱۰ صبح برنامه ریزی شده بود ، ما تلاش کردیم با آنها تماس بگیریم اما موفق به این کار نشدیم. این در حالی بود که باید تا بعد از ظهر ۴ مراسم ازدواج دیگر نیز در سالن شهرداری برگزار می شد.

  ما به ناچار ۴ مراسم ازدواج دیگر را به خوبی و خوشی برگزار کردیم ، باز هم هیچ خبری از عروس و داماد اولی نبود.

  کارولین فل گفت: پیش از این چند مورد نادر داشتیم که عروس و داماد که از چند روز قبل شهرداری را از برگزاری مراسم ازدواج مطلع کرده و سالن را اجاره می کنند به دلایلی از ازدواج کردن پشیمان شده اما موضوع را به ما اطلاع می دادند.

  او با لحن تلخی افزود: برخی اهمیت مراسم ازدواج را درک نمی کنند به عنوان مثال سالن ویژه مراسم عروسی شهرداری را مانند سالنی تصور می کنند که برای برگزاری یک مهمانی اجاره کرده اند.

  فل گفت: فقط فکرش را بکنید که همه ما به اضافه مهمانان و ساقدوش ها منتظر عروس وداماد هستیم در حالی که آنها دارندبازی رایانه ای «کندی کراش» کرده و به اندازه محو بازی هستند که مراسم ازدواجشان را فراموش می کنند. فامیل ودوستان هم هرچه برایشان تلفن می زنند اصلا جواب نمی دهند!

  او افزود: ‌مهمانان و فامیل عروس و داماد خسته شده و سالن را ترک کردند و ما ساعاتی بعد از دلیل غیبت این زوج جوان آگاه شدیم. وی تصریح کرد: فکر کنید برای زوجی که بازی «کندی کراش» مهمتر از مراسم ازدواجشان است این پیمان مقدس چه سرنوشتی خواهد داشت؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا