اخبار روز

خودکشی کیومرث پوراحمد تایید شد + فیلم دیده نشده – بلادنیوز

 • خودکشی کیومرث پوراحمد تایید شد + فیلم دیده نشده – بلادنیوز

  به گزارش بلادنیوزخبر تلخ صبح امروز از شهرک ساحلی انزلی منتشر شد. شایعه ای که در چند دقیقه رخت عزا بر تن سینمای ایران کرد : کیومرث پوراحمد درگذشت. کیومرث پوراحمد، نام او سریع می بردمان به اواخر دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ . به خواهران غریب و خسرو شکیبایی که برای مان می خواند:«مادر من … مادر من تو یاری و یاور من …» با کیومرث پوراحمد می رویم دنیای شیرین قصه های مجید. بی بی دوست داشتنی ، ناظم بداخلاق و قصه ساده اما تو در توی نوشته جادویی هوشنگ مرادی کرمانی عزیز. ما با کیومرث پوراحمد شب یلدا را گذرانده ایم و در کفش هایم کو و چند کار آخرش ، برایش در مذمت گذر روزگار درخشان نوشته ایم.

  او از امروز تصمیم گرفت تا در میان مان نباشد. این را هوشنگ گل مکانی و رفقای قدیمی پوراحمد در مجله فیلم تایید کرده اند.

  برای اما مهم نیست او چرا تصمیم به رفتن گرفته ، ماییم و خاطرات شیرینی که برای من به یادگار گذاشته.

  روحش شاد

  مجله فیلم امروز به سردبیری هوشنگ گلمکانی خبر داد که کیومرث پوراحمد از سر افسردگی و ناامیدی بی‌آیندگی و بیهودگی خودکشی کرده و به زندگی خود پایان داده است؛ همین قدر سهمگین و باورنکردنی، وحشتناک و تکان‌دهنده.

  کیومرث پوراحمد که در سفر به بندرانزلی و ویلایش در این شهر ساکن بود، شب گذشته با مرگ خود خواسته به زندگی خود پایان داده است

  *همچنین قابل توجه هموطنان عزیز، لطفا در صورت مواجه با افکار خودکشی یا اقدام به خودکشی در هر ساعتی از شبانه روز با شماره «۱۲۳» و همچنین «۱۴۸۰» تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا